Partnerské společnosti

Představujeme vám společnosti, které využívají naší pomoci při svém vlastním podnikání.

Centrum Dluhopisů

Centrum dluhopisů poskytuje služby při využívání alternativního financování společností pomocí emisí dluhopisů. Emitentům, tedy společnostem vydávajícím dluhopisy, poskytuje veškeré potřebné služby pro vytvoření úspěšné emise. Investoři se mohou díky prezentacím dluhopisů a odborným článkům na portálu Dluhopisy.cz dostat k zajímavým investičním příležitostem. Novinkou na českém trhu je i Tržiště dluhopisů, které zlepšuje likviditu investic majitelům dluhopisů tím, že mohou své dluhopisy v případě potřeby prodat.

Hypoteční kancelář

hypotecni kancelar

Specialisté Hypoteční kanceláře Vám zajistí aktuálně nejlepší možné podmínky pro hypotéku či pojištění. Slovo specialisté používáme zcela záměrně. Hypoteční kancelář totiž nevychovává "Ferdy mravence", kteří umějí každý úplně všechno. O své klienty se vždy stará tým spolupracujících odborníků. Společnost dále provozuje i webovou stránku Hypotéka Praha na kterém veřejnost pravidelně vzdělává formou užitečných i praktických informací o hypotékách, a to včetně zveřejňování konkrétních a již uskutečněných obchodních případů.

Hypoteční kalkulačka

hypotecnikalkulacka.cz

Hypoteční kalkulačka je plně nezávislý internetový portál, který pomáhá svým návštěvníkům k lepší orientaci ve světě hypotečních úvěrů. Díky kvalitnímu on-line srovnání a odborné práci specializovaných partnerů získáte na tomto tu nejvýhodnější hypotéku. Kromě samotné kalkulace zde naleznete také velmi mnoho užitečných i odborných informací o hypotékách. Vlastní porovnání hypotéky pak můžete provést zde: www.hypotecnikalkulacka.cz

OFFICE to go

Nově vznikající společnost, která pomáhá podnikatelům s administrativou, účetnictvím a dalšími "otravnými" činnostmi. Podrobnosti o jejích službách, plánech a aktivitách pro Vás budeme průběžně informovat.