Jedná se o jednu ze starších tiskových zpráv, kterou jsme publikovali v době svého smluvního partnerství se společností Gepard finance a.s. V tuto chvíli je článek na webu pouze archivován.

--- původní text tiskové zprávy ---

Přesně v poslední den roku 2010 dosáhla společnost GEPARD FINANCE a.s. svého historicky největšího obchodního úspěchu. Magická hranice 5 miliard byla překonána a firmě se tím splnil dlouho vysněný obrat. Celková produkce společnosti tak za 8 let působení na trhu dosáhla objemu 23 miliard zpracovaných a kompletně předaných hypoték do partnerských bank. Tyto výborné výsledky potvrdili její dominantní pozici na hypotečním trhu v ČR.

Jak uvedl generální ředitel GEPARD FINANCE a.s. Ing. Jan Kruntorád „K tomuto vynikajícímu historickému výsledku přispěla profesionální práce našich hypotečních makléřů, neustále se zvyšující image značky a dobré jméno na hypotečním trhu. I v těžkém období poklesu trhu jsme dokázali růst a zhodnotit naši dlouholetou přípravu na franšízový model obchodní sítě."

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Od roku 2003, kdy společnost začala své služby poskytovat, předala do bank kompletně zpracované hypoteční úvěry v celkovém objemu přesahujícím 23 miliard korun pro více než 15.000 klientů. Od roku 2009 realizuje své služby prostřednictvím sítě franšízových partnerů a patří mezi nejvýznamnější externí zprostředkovatele úvěrových produktů všech hypotečních bank v ČR.

Nová realita na hypotečním trhu, perfektní a efektivní servis směrem ke svým franšízantům a jejich klientům dává společnosti GEPARD FINANCE historickou šanci získat v budoucnu ještě větší tržní podíl.

Ċ
Ondřej Marek,
10. 1. 2011 12:55